Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

 

przez okulary wiary konrad pawlak 3c

więcej zdjęć poniżej

W kwietniu 2015 odbył się Ogólnopolski konkurs plastyczny o bł. Edmundzie Bojanowskim "Przez okulary wiary" dla kl 0-6 organizowany przez Zespół Szkół Integracyjnych nr 71 im. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie przy ul. Deotymy 37.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Instytut Jana Pawła II w Warszawie.

Celem konkursu było przybliżenie postaci bł. Edmunda Bojanowskiego propagowanie wartości religijnych, moralnych i patriotycznych wśród dzieci.

Wśród 460 prac nadesłanych do konkursu w grupie wiekowej 0-3 uczeń naszej szkoły Konrad Pawlak został laureatem, a dnia 28 maja  wraz z opiekunem s. Haliną Lipińską uczestniczył w Gali Finałowej i otrzymał wyróżnienie. Miał również okazję służyć do mszy św. w kościele Opatrzności Bożej w Warszawie. Serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej: Ogólnopolski konkurs plastyczny - "Przez okulary wiary" 2015

 

DSC03841

więcej zdjęć poniżej

28 kwietnia 2015 w Spółdzielczym Domu Kultury w Pruszkowie odbyły się międzyszkolne eliminacje w ramach VII Pruszkowskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych na najlepsze mini - przedstawienie pt.: "Narkotyki - NIE!". Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas 6. w przedstawieniu pt.: "Och, życie...". Spektakl okazał się najlepszym spośród pruszkowskich szkół podstawowych i zajął I miejsce.

Dziewczęta pracowały pod opieką psychologa i pedagoga szkolnego.

Aktorzy i opiekunowie otrzymali w nagrodę książki, zaś szkoła - dyplom oraz stół do ping-ponga.

 

Czytaj więcej: "Narkotyki - NIE!" I miejsce w Pruszkowie 2015

Odsłon artykułów:
3812615

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem