DSC08628

W klasach I-III najbardziej ukochaną lekcją ze wszystkich jest WF. Dzieci chętnie podejmują każdą aktywność fizyczną - lubią biegać, skakać, rzucać do celu, pokonywać tory przeszkód, ćwiczyć swoją zręczność i zwinność. Uczniowie lubią zabawy ruchowe i coraz lepiej radzą sobie z grami drużynowymi, choć czasem trudno jest przestrzegać reguł i pogodzić się z drobnymi porażkami oraz "sportową sprawiedliwością"... Na lekcjach WF - u dzieci korzystają z różnego rodzaju przyborów: woreczków, szarf, kół, skakanek, piłek, a nawet nietypowych, takich jak gazety czy balony. Chcielibyśmy zaprezentować jedną z takich lekcji, która odbyła się 12.03.2014 r. w klasie 2a. Poniżej można zapoznać się ze scenariuszem lekcji, obejrzeć zdjęcia i krótkie filmiki.

Prowadząca: p. Anna Stefaniuk

{jgflv file:=[images/stories/video/wf 2a 2014/WF w 2a.flv]width:=[440] height:=[320]}