Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

 

DSC01274

więcej zdjęć poniżej

16 czerwca 2015 gościem w naszej świetlicy był pan Błażej Andrzejewski - twórca animacji filmowej i reklamowej. Pan Błażej opowiedział nam mi.in.  o tym ile czasu potrzeba aby powstał 5 minutowy film reklamowy, ile czasu zajmuje realizacja pełnometrażowego filmu animowanego, pokazał jak powstają elementy animacji. Spotkanie bardzo nam się podobało i mamy nadzieje na więcej...

Czytaj więcej: Wizyta pana Błażeja Andrzejewskiego w świetlicy 2015

 

DSC00726

więcej zdjęć poniżej

Z okazji Dnia Dziecka nasza świetlica szkolna zamieniła się w piękną bajeczną, balonową krainę.

Z tej okazji każda chętna osoba mogła spróbować swoich sił modelując balony. Powstały w ten sposób piękne pieski, serduszka, kwiatki i węże.

Czytaj więcej: Balonowy Dzień Dziecka w świetlicy 2015

 

DSC00628

więcej zdjęć poniżej

26 maja 2015 w naszej świetlicy z okazji Dnia Matki w naszej świetlicy odbyły się warsztaty florystyczne, w czasie których dzieci przygotowywały dla swoich mam piękne bukiety z żywych kwiatów.

Uczniowie w czasie zajęć dowiedzieli się na czym polega sztuka układania kwiatów, kim jest florysta a także poznały kilka zasad układania bukietów.

Bukiety wyszły piękne a na twarzach mam pojawiło się wzruszenie…

Czytaj więcej: Florystyczny Dzień Matki w świetlicy 2015

 

 PICT0469

więcej zdjęć poniżej

19. maja, jak co roku, uczniowie naszej szkoły obchodzili Światowy Dzień Dobrych Uczynków. Również wychowankowie naszej świetlicy włączyli się w obchody tego dnia.

Z okazji Dnia Dobrych Uczynków uczestnicy świetlicy wykonali plakaty propagujące wzajemną pomoc i ordery za dobre uczynki.

W tym dniu, także nasza sala świetlicowa zmieniła się – na oknach pojawiły się różnokolorowe serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.

Czytaj więcej: Dzień dobrych uczynków w świetlicy 2015

Odsłon artykułów:
3812599

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem