Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

 

DSC 0069

więcej zdjęć w galerii

24.06.2014 Wychowawcy ze świetlicy szkolnej zorganizowali wycieczkę do warszawskiego ZOO. W wycieczce wzięli udział uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe. Oprócz spaceru, opiekunowie zwierząt poprowadzili zajęcia warsztatowe.

 

DSC02580

więcej zdjęć w galerii

26.06.2014 uczniowie klas 6. oficjalnie pożegnali się z naszą szkołą... 

"Za każdą chwilę wszystkim przyjaciołom, szczerze dziękuję.
Czasy się zmieniają trzeba żyć na własną rękę,
Uwierz mi do tego będzie Ci potrzebne szczęście,
Nie patrz na tych chciwych Ty i tak masz od nich więcej,
Swoich ludzi, wolność słowa i odważne serce.
Gdyby nie to, nie było by tu nas,

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego - klasy 6.

 

DSC 0343

więcej zdjęć poniżej

4 czerwca 2014r. uczniowie klas 4 -€“ 5 przystąpili do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Tegoroczny egzamin został przeprowadzony przez policjantów sekcji ruchu drogowego na terenie Szkoły Podstawowej Nr 10  w Pruszkowie. Do egzaminu przystąpiło 47 uczniów klas 4 i 1 uczeń klasy 5. Egzamin zdało 47 uczniów.

Czytaj więcej: Egzamin na kartę rowerową

 

DSC016531

więzej zdjęć w galerii

18.06.2014 w naszej szkole odbył się Bal Szóstoklasistów, zorganizowany przez Rodziców naszych tegorocznych Absolwentów, który uroczyście rozpoczęła Pani Dyrektor.

Wszystkim Absolwentom życzymy wejścia tanecznym krokiem w świat gimnazjum.

 

DSC00943

więcej zdjęć w galerii

Nasz kolejny Piknik Rodzinny 7.06.2014, w sobotni czerwcowy ranek, oficjalnie otworzył Pan Prezydent Pruszkowa - Jan Starzyński, po czym Orkiestra Dęta Pruszkowianka zaprosiła na swój koncert.

Wszędzie nas było pełno: przy muzyce, pod parasolami na świeżym powietrzu, przy stoiskach z gadżetami, przy stoisku z cukrową watą, przy ogrodowych stołach z grillowanymi kiełbaskami, a już obowiązkowo w kawiarence z ciastkami i napojami. Nie zabrakło nas na zjeżdżalni z dmuchanym zamkiem. Dużym zainteresowaniem cieszył się występ Świetlicowego Teatrzyku Pacynkowego, a także inscenizacja historyczna.

Czytaj więcej: XII PIKNIK SZKOLNY

 

DSC 0131

więcej zdjęć poniżej

3 maja 2014 r. w kościele pod wezwaniem Św. Kazimierza w Pruszkowie, została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji ojczyzny, która była częścią obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja. W uroczystości brali udział przedstawiciele władz miejskich, szkół oraz innych instytucji. Naszą Szkołę reprezentował poczet sztandarowy, składający się z uczniów klas 6.

Czytaj więcej: Miejskie obchody Konstytucji 3 Maja

Odsłon artykułów:
3754776

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem