Nasz kolejny Piknik Rodzinny 7.06.2014, w sobotni czerwcowy ranek, oficjalnie otworzył Pan Prezydent Pruszkowa - Jan Starzyński, po czym Orkiestra Dęta Pruszkowianka zaprosiła na swój koncert.

Wszędzie nas było pełno: przy muzyce, pod parasolami na świeżym powietrzu, przy stoiskach z gadżetami, przy stoisku z cukrową watą, przy ogrodowych stołach z grillowanymi kiełbaskami, a już obowiązkowo w kawiarence z ciastkami i napojami. Nie zabrakło nas na zjeżdżalni z dmuchanym zamkiem. Dużym zainteresowaniem cieszył się występ Świetlicowego Teatrzyku Pacynkowego, a także inscenizacja historyczna.

Cały czas dopisywała nam niezła pogoda, wilczy apetyt, dobry humor i atmosfera świetnej zabawy! Chwile licznych, piknikowych przyjemności i rekreacji upłynęły nam szybko, ale przyniosły radość oraz poczucie, że w naszej szkole dzieci, rodzice oraz nauczyciele lubią i umieją zarówno wspólnie pracować, jak i się bawić.