Wykaz zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez szkołę
w roku szkolny 2017/2018
Lp. |
Nazwa zajęć |
Nazwisko nauczyciela |
Dzień tygodnia |
Godzina, sala |
1. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z fizyki „Fizyka wokół nas” dla kl. 7 |
Antonik Agnieszka |
poniedziałek |
1335- 1420 s. P1 |
2. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze -,,Chcę wiedzieć więcej” kl. 3f |
Bauer-Ruszczyk Lidia |
czwartek
|
1125- 1210 s. P1
|
3. |
Zaj. z zakresu edukacji fizycznej „Dbamy o higienę osobistą, zdrowie i bezpieczeństwo” kl. 3f |
Bauer-Ruszczyk Lidia |
wtorek |
1230-1315 |
4. |
Zaj. dydaktyczno – wyrównawcze „Rozwijam umiejętności” kl. 3c |
Bogusławska Alicja |
wtorek |
1230 – 1315 s. R |
5. |
Zaj. z zakresu edukacji fizycznej „Dbamy o higienę osobistą, zdrowie, bezpieczeństwo” kl. 3c |
Bogusławska Alicja |
wtorek |
900 –945 |
6. |
Zabawy ruchowe w świetlicy „Biegiem po zdrowie” kl. 1-3 |
Bogusławska Alicja |
piątek |
1330– 1430 |
7. |
Kółko teatralne „Dzwoneczki” kl. 1-3 |
Bylina Katarzyna |
wtorek |
1620 - 1800 |
8. |
Koło komputerowe na świetlicy „Tajemnicze wędrówki myszki” kl. 3, 4 |
Bylina Katarzyna |
poniedziałek środa czwartek piątek |
940-1025 850-935 940-1025 940-1025 |
9. |
Zajęcia rozwijające logiczne myślenie kl. 1a |
Ciurkowska Beata |
czwartek
|
1515-1600 s. 26 |
10. |
Zajęcia wyrównawcze kl. 1a |
Ciurkowska Beata |
poniedziałek |
1125-1210 s. R |
11. |
Koło historyczne „Odkrywcy przeszłości” kl. 7abcd |
Dzięcioł Piotr |
poniedziałek
|
1605 –1650 s. 36 |
12. |
Zaj. korekcyjno – kompensacyjne kl. 3e |
Gajek Joanna |
poniedziałek |
1125-1210 |
13. |
Zaj. korekcyjno – kompensacyjne kl. 7b |
Gajek Joanna |
poniedziałek |
1425-1510 |
14. |
Zaj. korekcyjno – kompensacyjne kl. 4d |
Gajek Joanna |
środa
|
1035-1120 |
15. |
Zaj. korekcyjno – kompensacyjne i psychoedukacyjne kl. 5c |
Gajek Joanna |
środa |
940-1025 |
16. |
Zaj. korekcyjno – kompensacyjne i psychoedukacyjne kl. 5a |
Gajek Joanna |
środa
|
1125-1210 |
17. |
Zaj. korekcyjno – kompensacyjne i psychoedukacyjne kl. 3e |
Gajek Joanna |
czwartek
|
940-1025 |
18. |
Zaj. korekcyjno – kompensacyjne i psychoedukacyjne kl. 4b |
Gajek Joanna |
środa |
1035-1120
|
19. |
Zaj. korekcyjno – kompensacyjne i psychoedukacyjne kl. 3h |
Gajek Joanna |
czwartek |
900-935
|
20. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze ,,Uczę się” kl. 1b |
Gancwol Marzena |
wtorek |
1125-1210 s. 22
|
21. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze ,,Mądra główka” kl. 1b |
Gancwol Marzena |
czwartek |
1125-1210 s. R |
22. |
Koło matematyczne „Matematyczne inspiracje” kl. 5b,5d |
Gradowska Urszula |
wtorek |
1035-1120 s. 28 |
23. |
Koło matematyczne „Matematyczne łamacze głów” kl. 4abd |
Gradowska Urszula |
czwartek |
1035-1120 s.P1 |
24. |
Szkolny wolontariat – „Klub Ośmiu” kl. 2-7 |
Kałęcka Iwona |
wtorek czwartek |
1230-1315 1515-1600 |
25. |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze - ,,Ortograficzek” kl. 2b |
Kałęcka Iwona |
piątek
|
1125 – 1210 s. 25 |
26. |
Kwadrat informatyczny kl.5, 6,7 |
Kałęcki Marek
|
wtorek
|
800-845 s. inform. |
27. |
Zaj. zespołu wokalno - Muzycznego „Mostowe Nutki” kl. 1,2,3,4,5,6,7 |
Kałęcki Marek |
czwartki s. 37 |
1515– 1650 s. 37 |
28. |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze z matem. „Łatwa matematyka” kl. 7abd/co drugi tydzień/ |
Kania Agnieszka |
czwartek
|
1425– 1510 s. 21 |
29. |
Koło matematyczne „Matematyka jest ciekawa” kl. 7abd /co drugi tydzień/ |
Kania Agnieszka |
czwartek
|
1425-1510 s. 21 |
30. |
Koło matematyczne w świetlicy „ Matematyka smyka” kl. 2 |
Kania Agnieszka |
poniedziałek |
1500-1600
|
31. |
Koło matematyczne w świetlicy „ Matematyka smyka” kl. 3 |
Kania Agnieszka |
piątek |
1020-1120
|
32. |
Zaj. wyrów. szanse edukacyjne kl. 5 |
Kocik Maria |
środa
|
900– 1000
|
33. |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego „Z angielskim za pan brat” kl. 4ad |
Korszun Aleksandra |
piątek
|
940– 1025 |
34. |
Zaj. z j. angielsk. w świetlicy „English is around us” kl. 1-3. |
Korszun Aleksandra |
środa |
1615-1715
|
35. |
Zaj. dydaktyczno – wyrównawcze z j. angielskiego kl. 4abcd |
Korszun Aleksandra |
piątek |
1630-1715 s. 29 |
36. |
Koło historyczne w świetlicy „Podróże w czasie” kl. 1-2 |
Koziarska Aneta |
wtorek
|
1200-1300 |
37. |
Zaj. w świetlicy, logiczne zgadywanki „Rusz głową” kl. 2-3 |
Koziarska Aneta |
wtorek |
1000-1100 |
38. |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze „Lubię się uczyć” kl. 1e |
Kowieska Iwona |
środa |
1125-1210 s. R |
39. |
Zaj. rozwijając „Jestem kreatywny” kl.1e |
Kowieska Iwona |
wtorek |
1125-1210 s. 23 |
40. |
SKS – chł. gry zespołowe Kl. 7abcd, 6abcd, 5abcd |
Kotlarski Paweł |
poniedziałek |
1515-1650 |
41. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z chemii kl. 7abcd |
Lenart Jolanta |
poniedziałek |
1425-1510 s. 7 |
42. |
Zaj. wyrównujące szanse edukacyjne kl. 5a |
Lenart Jolanta |
czwartek |
800-845 biblioteka |
43. |
Urlop wychowawczy |
Lisiak - Jaworska Beata |
- |
- |
44. |
Zaj. dydaktyczno -wyrównawcze ,,Umiemy coraz więcej” kl. 2a |
Łukasiewicz Iwona |
czwartek |
1125 -1210 s. 2 |
45. |
Zaj. rozwijające „Tropimy wiedzę” kl. 2a |
Łukasiewicz Iwona |
wtorek |
1125-1210 s. 26 |
46. |
Zaj. z języka polskiego z ucz. obcokrajowcem kl. 2a |
Łukasiewicz Iwona |
poniedziałek |
1035-1120 s. . biblioteka |
47. |
Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze z j. angielskiego „Easy English” kl. 7abcd |
Lenart – Siekiera Magdalena |
czwartek
|
1515-1600 s.38 |
48. |
Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze z j. angielskiego kl. 6abcd |
Lenart – Siekiera Magdalena |
wtorek |
1515-1600 s.35 |
49. |
Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze z j. angielskiego kl. 7ac |
Lenart – Siekiera Magdalena |
czwartek |
1515-1600 s.38 |
50. |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze - ,,Chcę wiedzieć więcej” kl. 1c |
Majewska Katarzyna |
wtorek |
1125-1210 s. P2 |
51. |
Koło przyrodnicze ,,W świecie przyrody” kl. 1c |
Majewska Katarzyna |
środa
|
1515-1600 s. 22 |
52. |
Konsultacje przygotowujące do konkursów matema. kl. 7cd |
Majchrzyk Katarzyna
|
wtorek
|
1515-1600 s.34 |
53. |
Koło matematyczne „Mądra głowa” kl. 5c |
Majchrzyk Katarzyna |
środa
|
1035-1120 s. 34 |
54. |
Przygotowanie do konkursów matematycz. kl. 6c |
Majchrzyk Katarzyna |
spotkania w miarę potrzeb |
|
55. |
Zaj. dydaktyczno – wyrównawcze - ,,Wiem coraz więcej” kl. 3e |
Maleszewska Anna |
piątek |
1125-1210 s. P2 |
56. |
Zaj. z zakresu edukacji fizycznej „Dbamy o higienę osobistą, zdrowie, bezpiecz” kl. 3e |
Maleszewska Anna |
poniedziałek |
940-1025 |
57. |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze –„Z matematyką na Ty” kl. 3g |
Mazurek Marzena |
wtorek, s. R |
1125-1210 s. P1 |
58. |
Gry i zabawy ruchowe w świetlicy „Wyginam śmiało ciało” kl. 1-3 |
Mazurek Marzena |
czwartek |
1430-1530 |
59. |
Zaj. z zakresu edukacji fizycznej „Dbamy o higienę osobistą, zdrowie, bezpiecz.” kl. 3g |
Mazurek Marzena |
poniedziałek |
850 – 1025 |
60. |
Zaj. korekcyjno-kompensacyjne kl. 5b |
Mroczek Anna |
wtorek |
1035-1120 |
61. |
Zaj. korekcyjno-kompensacyjne kl. 7b |
Mroczek Anna |
wtorek |
1340-1425 |
62. |
Zaj. korekcyjno-kompensacyjne kl. 4c |
Mroczek Anna |
wtorek |
1425-1510 |
63. |
Zaj. korekcyjno-kompensacyjne kl. 3b |
Mroczek Anna |
środa |
1125-1210 |
64. |
Zaj. korekcyjno-kompensacyjne kl. 3e |
Mroczek Anna |
piątek |
1125-1210 |
65. |
Koło z j. polskiego „Język polski pod lupą czwartoklasisty” kl.4bcd |
Nowicka Izabela |
poniedziałek |
940 – 1025 s. 21 |
66. |
Zabawy w świetlicy z chustą animacyjną Kl. 1-3 |
Marta Nowińska |
czwartek |
|
67. |
Koło geograficzne kl. 7abcd |
Ostrowska Anna
|
poniedziałek |
1515 – 1600 s.37 |
68. |
Zajęcia wyrównawcze jako konsultacje z j. rosyjskiego kl. 7c |
Pawluczuk Agnieszka |
środa |
800-845 s.29 |
69. |
Zajęcia wyrównawcze jako konsultacje z j. rosyjskiego „Poznajemy nowy język” kl. 7d, 7a, 7b |
Pawluczuk Agnieszka |
środa |
1335-1420 s. bibliot. 1425-1510 s. 29 1515-1600 s.29 |
70. |
Koło przyrodnicze „Z przyrodą za pan brat”, kl. 5b |
Pieńkowska Ewa |
piątek |
800-845 s.21 |
71. |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne z motoryki małej „Ćwiczę rączkę” kl. 3e |
Pietrak Grażyna |
środa |
1125-1210 s. P1
|
72. |
Zaj. czytelnicze na świetlicy „W krainie bajki i baśni” kl. 1-3 |
Pietrak Grażyna
|
poniedziałek |
1030-1125
|
73. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. angielskiego „Z angielskim za pan brat” kl. 7bd |
Monika Podkowińska - Bugajczyk |
poniedziałek |
1425 - 1510 s. 21 |
74. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. angielskiego „Z angielskim za pan brat”kl. 5abcd |
Monika Podkowińska - Bugajczyk |
poniedziałek |
940 – 1025 s. 21 |
75. |
Zaj. wyrównawcze „Plus minus ”, kl. 4abcde |
Puk Małgorzata |
środa |
1605-1750 s. 28 |
76. |
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. polskiego -„Ortografia, gramatyka, która z głowy nie umyka” kl. 4abcde |
Stańczyk Konrad |
poniedziałek |
1515- 1600 s. 29 |
77. |
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. polskiego- „Ortografia, gramatyka, która z głowy nie umyka” kl. 5abcd |
Stańczyk Konrad |
czwartek |
850- 935 s. 24 |
78. |
Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze „To nie jest trudne” kl. 3b |
Staśkiewicz Marzena |
czwartek
|
1035 -1120 s. P1 |
79. |
Zaj. z zakresu edukacji fizycznej „Dbamy o higienę osobistą, zdrowie, bezpieczeństwo” kl. 3b |
Staśkiewicz Marzena |
poniedziałek
|
940 -1120 |
80. |
Zaj. korekcyjno-kompensacyjne kl. 3b |
Staśkiewicz Marzena |
poniedziałek |
1515 -1600 s. R |
81. |
Zajęcia rozwijające z ucz. zdolnym „Sprawne ręce, bystry umysł” kl. 3d |
Stefaniuk Anna |
środa |
1230 -1315 s. P1 |
82. |
Koło teatralne „Dzwoneczki” dla kl. 1-3 |
Stefaniuk Anna |
wtorek |
1620-1800 sala gimn. |
83. |
Zaj. z zakresu edukacji fizycznej „Dbamy o higienę osobistą, zdrowie, bezpiecze” kl.3h |
Stefaniuk Anna |
poniedziałek |
800 -845
|
84. |
Gry i zabawy integracyjne z elementami dramy na świetlicy „Razem weselej” kl.1-3 |
Stefaniuk Anna |
wtorek |
1330 -1430
|
85. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze -„Chcę wiedzieć więcej” kl. 3a |
Świąder Karolina |
środa |
940- 1025 s. R |
86. |
Zaj. z zakresu edukacji fizycznej „Dbamy o higienę osobistą, zdrowie, bezpieczeństwo” kl. 3a |
Świąder Karolina |
wtorek |
940- 1120
|
87. |
SKS - gry zespołowe, tenis stołowy, chł. kl. 4,5, 6 |
Stefańska Zuzanna |
czwartek |
1605- 1650 |
88. |
SKS - gry zespołowe, tenis stołowy, dz. kl. 4e |
Stefańska Zuzanna |
środa |
1605- 1650 |
89. |
SKS – tenis stołowy dz. kl. 4abc,5ac |
Szcześniak Renata |
poniedziałek |
800- 935 |
90. |
SKS - gry zespołowe dz. kl. 7c,6abd, 5acd 4c |
Szcześniak Renata |
piątek |
800- 935 |
91. |
Zajęcia ukierunkowane na piłkę koszykową dz. kl. 4c, 6cd, 5c |
Szcześniak Renata |
poniedziałek
|
800 – 845
|
92. |
Zajęcia ukierunkowane na piłkę koszykową dz. kl. 5abc |
Szcześniak Renata |
środa
|
850- 935
|
93 |
Zajęcia ukierunkowane na piłkę koszykową dz. kl. 7abcd,6acd,5ac |
Szcześniak Renata |
środa |
1515-1600
|
94. |
Koło polonistyczne – warsztaty literacko – medialne „Literacki port@l” kl. 7ab,6ac |
Szulich Urszula
|
wtorek |
1515-1600 s. 24 |
95. |
Zaj. dydaktyczno – wyrównawcze –z j. polskiego kl. 5c,6ac |
Szulich Urszula |
wtorek |
1605-1650 s. 24 |
96. |
Zaj. dydaktyczno – wyrównawcze –„chcę być lepszy” kl.3h |
Szymczak Adrianna |
Środa |
1125-1210 s. P1 |
97. |
Zaj. z zakresu edukacji fizycznej „Dbamy o higienę osobistą, zdrowie, bezpieczeństwo” kl. 3h |
Szymczak Adrianna |
poniedziałek |
940-1120 |
98. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego „Podróż z ortografią i gramatyką w tle” kl. 6b |
Trochim Małgorzata |
środa
|
850-935 s. 28 |
99. |
Angielski na świetlicy -pomoc w odrabianiu lekcji kl. 1-7 |
Wacewicz Wanda |
środa piątek |
810-930 810-930 świetlica |
100. |
Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze - ,,Lepiej czytam i liczę” kl. 1d |
Wolnicka-Majewska Sylwia |
piątek
|
1125-1210 s. R |
101. |
Zajęcia czytelnicze „Chętnie poznaję książki” kl. 1d |
Wolnicka – Majewska Sylwia |
środy |
1515-1600 s. 23 |
102. |
Koło plastyczne „W świecie plastyki” kl. 4abcde |
Wróblewska Iwona |
czwartek |
1605-1650 s. 37 |
103. |
Zaj. plastyczne na świetlicy- „Z pędzlem przez świat” kl. 1-3 |
Wróblewska Iwona |
poniedziałek |
1500-1600
|
104 |
Zaj. korekcyjno- kompensacyjne kl. 4d |
Wrzosek Ewa
|
poniedziałek |
1035-1120 biblioteka |
105. |
Zaj. korekcyjno- kompensacyjne kl. 4a |
Wrzosek Ewa |
piątek |
1125-1210 biblioteka |
106. |
Koło informatyczne kl. 7d |
Wrzosek Ewa |
czwartek |
1425 - 1510 s. komput. |
107. |
Urlop macierzyński |
Szymczakowska Aleksandra |
|
|
108. |
Zajęcia logopedyczne Kl. 1,3 |
Bauer – Ruszczyk Lidia |
wtorek piątek |
820-1120 820-1120 |
109. |
Zajęcia logopedyczne Kl. 1,2,3,4,5 |
Świąder Karolina |
poniedziałek wtorek czwartek |
940-1030 1230-1520 1220-1450 |